Zeer geslaagd team uitje Tjonge-Jonge

 

Op zaterdag 2 juni stond er een teamuitje gepland voor de leden van Dweil & Blaaskapel Tjonge-Jonge.

Rond half vier verzamelden onze leden zich bij stadbrouwerij & proeflokaal Davo Bieren in Deventer. Na wat bieren en borrelen zijn we te voet naar de Deventer binnenstad vertrokken.
Alwaar een stadsgids ons opwachtte voor een stadswandeling door onze eigen stad Daeventer. Hoewel onze gids Nico een geboren Limburger is, waren er toch veel raakvlakken tussen hem en onze groep, zowel op muzikaal als carnavalesk vlak. Maar bovenal onze mooie stad, waar Nico ons veel leuke wetenswaardigheden en mooie verhalen over wist te vertellen. {we weten nu zelfs dat er plekken zijn waar je doorheen kunt kijken en plekken zijn waar je niet doorheen kunt kijken} Na een anderhalf uur durende wandeling door o.a. het Bergkwartier, begonnen er hier en daar wat magen te knorren en vertrok het gezelschap richting het Boreelplein. Aldaar hebben we samen {en soms alleen} lekker gegeten uit de wereldkeuken van restaurant “Vrijdag”. Hier was voor ieder wat wils te verkrijgen van  sushi of steak tot tapas of wok en ze hadden er zelfs Slush Puppie {waar nu het hele restaurant ook van op de hoogte is}. Toen de buikjes goed vol zaten is het hele spul weer terug gekeerd naar waar de dag begon, bij Davo Bieren. Hier hebben we nog even gezellig wat gedronken {al smaakte dat volgens sommigen naar wc blokjes} en bleef het {voor sommigen} tot in de late uurtjes gezellig met een potje dobbelen. {Hier en daar zijn er ook nog wat biertjes gered, alsnog dank daarvoor}

Al met al hebben we een super gezellige dag gehad met #Tjonge-Jonge in #Daeventer !!
#stadswandeling #eten #RestaurantVrijdag #Gezelligheid #Deventer1250jaar #wandelen #etenendrinken #muziek #genieten #samenwatleuksdoen #Bergkwartier

Meer foto’s zijn te vinden op onze social media kanalen.

 

Comment

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *